home
history
structure
science
studi
news
abiturient

Новини

Вітаємо группу ЗВ-16м з успішним захистом

(2018 рік)

* * * * * * * *

ТИЖДЕНЬ GOOGLE У ВНТУ

28 по 31 березня у Вінницькому національному технічному університеті відбудеться тиждень Google за тематикою: «Цифрові технології в роботі державних установ, органів місцевого самоврядування та освіти»

Організаторами заходу є Центр інновацій в електронному урядуванні та представництво компанії Google в Україні.

Проведення заходу передбачається у два етапи.
28 березня — науково-практичний семінар для державних службовців та викладачів «Цифрові технології в роботі державних установ та органів місцевого самоврядування».
29-31 березня – тренінг для викладачів «Цифрові інструменти та можливості».
Реєстрація анкет для участі у тренінгу відкрита до 23 березня тут
Результати обробки анкет на підтвердження участі у тренінгу будуть відомі з 24 березня.
Під час заходу слухачі будуть вивчати різні служби та ресурси Google, що можуть використовуватись у професійній діяльності викладачів.
Також будуть надані практичні навички співпраці, одночасної роботи в спільних документах, нотатках, таблицях, на сайті, картах Google. Буде розглянуто досвід створення цифрового контенту.
Під час тренінгу акцент буде зроблено на використанні в освітній діяльності інструментів Google Contacts, Google Drive, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Hangouts, відеоредактор YouTube, Google Sites, Google Calendar.
Спікери та тренери другої частини заходу:
- Наталія Гущина, старший викладач кафедри відкритих освітніх систем та ІКТ Університету менеджменту освіти НАПН України
- Антоніна Букач, методист науково-методичного центру Білоцерківської міської ради, тьютор дистанційного курсу «Сервіси Google»;
- Олег Костюкевич, місцевий експерт Google, картограф Google Map Maker Ukraine.

* * * * * * * *

«ЛІТНЯ ШКОЛА МОЛОДОГО НАУКОВЦЯ 2016»

З 4 по 9 липня 2016 р. «Літня школа молодого науковця 2016» запрошує магістрів, аспірантів та науковців до участі! Вона відбудеться за інформаційної підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України

Вінницький національний технічний університет спільно із КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» запрошують до участі у Вінницькій літній школі молодого науковця 2016.

Мета освітньої ініціативи – підготувати лідерів-професіоналів у галузі вищої освіти та створити сталу громадянську платформу. Проект передбачає проведення навчання для магістрів, аспірантів, науковців, з метою поліпшення якості проведення ними наукових досліджень, а також надання нормативної, методологічної та консультативної допомоги.

З 4 по 9 липня 2016 р. учасники зможуть прослухати лекції провідних фахівців з питань організації та проведення наукового дослідження, познайомляться із поточними вимогами, які стосуються оформлення дисертації та процедури її захисту, відвідають практичні заняття та психологічні тренінги.


У процесі роботи Літньої школи передбачається проведення індивідуальних консультацій за обраними учасниками напрямками досліджень (педагогічні, психологічні, економічні, технічні та інші), а також методологічна допомога з питань, пов’язаних із обґрунтуванням дисертаційної роботи, аналізу результатів експерименту тощо. Плануються індивідуальні консультації за окремими напрямками наукових досліджень. Всі учасники Літньої школи науковців 2016 отримають відповідні сертифікати про участь.

* * * * * * * *

Вінницький національний технічний університет 25-й у рейтингу 200 вищих навчальних закладів України

Торік ВНТУ був на 28 позиції, позаторік — на 30-й позиції цього рейтингу.

Центр міжнародних проектів «Євроосвіта» у партнерстві з міжнародною групою експертів представив ювілейний — 10-й академічний рейтинг вищих навчальних закладів України «Топ- 200 Україна».

Інтегральний індекс представлено трьома складниками: якість науково-педагогічного потенціалу, якість навчання та міжнародне визнання.

В 2016 році одноосібним лідером рейтингу «ТОП-200 України» став Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», що з суттєвим відривом від інших вишів України вийшов вперед за критерієм «Інноваційна діяльність університетів». Друге місце у рейтингу посів Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

Методика побудована відповідно до міжнародних принципів ранжирування університетів і передбачає проведення порівняльного аналізу досягнень вишів різних типів на основі низки універсальних критеріїв.

Зауважимо, Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова на 29-й позиції цього рейтингу. ВНМУ зберіг свою минулорічну позицію.

Утім, як і Вінницький національний аграрний університет — ВНАУ й нині 129-й, як і торік.

Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського — 162-й. Торік був 165-м.

* * * * * * * *

Професор ВНТУ Валерій Савуляк у «Винахідниках України»

Нещодавно довідково-іміджеве видання «Винахідники України – еліта держави. Винаходи та іновації» видрукувало статтю про доктора технічних наук, професора Вінницького національного технічного університету, завідувача кафедри технології підвищення зносостійкості Валерія Савуляка.

Так відзначено багаторічну плідну і результативну науково-винахідницьку діяльність видатного вінницького науковця, чиї розробки високо цінуються фахівцями як в Україні, так і за кордоном.

Валерій Іванович є випускником нашого університету – свого часу з відзнакою закінчив ВНЗ. Стартувавши в alma-mater з посади асистента, виріс до знаного в Україні вченого.

Професор Савуляк В.І. створив у ВНТУ наукову школу із дослідження матеріалознавства функціональних покриттів та їх застосування для зміцнення і відновлення на основі використання новітніх інтелектуальних технологій в інженерії поверхні. У своїй науковій школі підготував 4 кандидати технічних наук. Нині під його керівництвом над кандидатськими дисертаціями працюють 9 юних науковців та 3 здобувачів наукових ступенів доктора технічних наук.

Валерій Іванович видав 4 монографії, близько 190 наукових і 16 науково-методичних робіт, має 17 авторських свідоцтв та патентів, відкрив низку принципово нових процесів, пристроїв та математичних моделей процесів і матеріалів.

Кафедра технології підвищення зносостійкості під керівництвом Валерія Савуляка отримала найвищий рівень акредитації. При ній створено центр зварювання та лабораторію електронної мікроскопії і спектрального аналізу матеріалів.

Професор Савуляк є членом двох спеціалізованих учених рад із захисту дисертацій. Працює в науково-методичній комісії з напряму «Зварювання» Міністерства освіти і науки України та є експертом наукової комісії МОН України за пріоритетним напрямом «Фізико-технічні проблеми матеріалознавства».

Варто додати, що викладачі і студенти кафедри, яку очолює професор Савуляк, уже кілька місяців самовіддано виготовляють пічки-буржуйки для бійців АТО. Завідувачу кафедри ТПЗ ВНТУ професору Валерієві Савуляку, студентам і викладачам кафедри була вручена подяка від однієї з громадських організацій за активну допомогу воїнам, які воюють, захищаючи Україну.

За інформацією прес-центру ВНТУ

Подробиці на сайті міністерства освіти і науки України

* * * * * * * *

Після повідомлення у ЗМІ про роботу наших студентів над виготовленням пічок-буржуйок для потреб АТО, стали надходити дзвінки з пропозиціями допомоги. Телефонували волонтери, які доставляють гуманітарні вантажі у зону бойових дій з пропозиціями адресної доставки пічок. Та найбільше розчулили нас учні 3-Б класу Якушенецької СЗШ І-ІІІст. – гімназії, які, окрім допомоги матеріалами, написали солдатам дуже чуйні листи з побажаннями перемоги та повернення додому, а також намалювали патріотичні малюнки.
З початку роботи уже виготовлено 58 пічок-буржуйок, які, завдяки волонтерам, доправлені у зону АТО та зігрівають бійців.

   

* * * * * * * *

Вітаємо Шенфельда Валерія Йосиповича з успішним захистом кандидатської дисертації.

* * * * * * * *

Студенти, викладачі, волонтери та просто небайдужі люди відгукнулись на прохання про допомогу у виготовленні пічок-буржуйок. Зокрема, 8 балонів передали студенти Вінницького технічного коледжу, а матеріали, необхідні для виготовлення з них печей, надав «Правий сектор». Ці буржуйки передали бійцям «Правого сектору» які знаходяться у зоні АТО, 2 печі передали на потреби 90 батальйону, 4 печі передали батальйону «Айдар», іще 2 готові до відправки бійцям спецпідрозділу «Ягуар». На прохання бійців, буржуйки виготовляються різноманітних конструкцій.

Нарізі, в роботі знаходяться іще 10 буржуйок, які в найкоротші терміни будуть передані в зону АТО.

Дякуємо усім хто відгукнувся та допоміг коштами чи матеріалами.

 

* * * * * * * *

Чергову партію пічок-буржуйок передали студенти та викладачі кафедри ТПЗ волонтерам  для відправки у зону АТО.
Зокрема, 7 печей передадуть на блокпости, де служать вінницькі військовослужбовці та добровольці, 2 – направлять для бійців батальйону спеціального призначення «Север», 1 – батальйону «Айдар».
Наступна партія «буржуйок» буде виготовлена для батальйону «Айдар», але, нажаль, коштів для придбання необхідних витратних матеріалів не вистачає, тому просимо всіх небайдужих відгукнутись та допомогти матеріалами чи коштами.

   

 

* * * * * * * *

Наші студенти виготовляють буржуйки для бійців

Джерело: fakty.ictv.ua

* * * * * * * *

У важкі часи терористичної загрози, українці показують нечуваний сплеск патріотизму та єднання, вся нація спрямувала свої зусилля на допомогу військовослужбовцям у зоні АТО. Не залишились осторонь студенти та викладачі кафедри ТПЗ ВНТУ. Оскільки зима не за горами, актуальною є проблема обігріву, тому було вирішено виготовити пічки-буржуйки. Активно долучились до цієї роботи студенти, які у позаурочний час нарівні з викладачами виготовляли печі у Центрі зварювання кафеди ТПЗ. На данний час виготовлено та передано більше десяти волонтерам для відправлення в зону АТО печей.

Просимо всіх небайдужих підтримати ініціативу кафедри ТПЗ, цим самим Ви збережете здоров'я бійців, що захищають нашу Україну.

Можливо в когось на дачі, в селі, в гаражах є порожні, непотрібні балони, листи металу чи щось подібне, просимо відгукнутися! Якщо Вам цей брухт непотрібний, може послужити добрій справі!

Звертатись за телефоном 097-237-7320

Основні необхідні матеріали для виготовлення однієї «буржуйки».

1. Лист 3 мм (Ст3) – 1 м2(280-300 грн); або некондиційний балон 50 л (для побутового газу - пропан) – (як металобрухт 70-100 грн);
2. Арматура 3 м;
3. Пруток 0,5 м;
4. Труба діаметром 70...100 мм – 1м;
5. Круг відрізний 2х180 (12-15 грн);
6. Електроди – 2 кг.
Орієнтовна собівартість однієї «буржуйки», в залежності від використаних
матеріалів, становить 300...600 грн.

Планується виготовлення не менше двадцяти «буржуйок».
Якщо в когось є родичі або знайомі в зоні АТО і Ви знаєте, що до них
планується виїзд волонтерів – звертайтесь на кафедру ТПЗ, і ми передамо
адресно.

 

 

 

* * * * * * * *

ІI-га МІЖНАРОДНА ІНТЕРНЕТ-КОНФЕРЕНЦІЯ
“ПРОБЛЕМИ ДОВГОВІЧНОСТІ МАТЕРІАЛІВ, ПОКРИТТІВ ТА КОНСТРУКЦІЙ”

Матеріали конференції

* * * * * * * *

Вітаємо завідувача кафедри ТПЗ д.т.н., професора Савуляка Валерія Івановича - видатного науковця, людину з величезним творчим та науковим потенціалом, результати праці якого широко відомі в Україні та за її межами, а багаторічну наукову та винахідницьку роботу відзначено у книзі "ВИНАХІДНИКИ УКРАЇНИ - ЕЛІТА ДЕРЖАВИ. ВИНАХОДИ ТА ІНОВАЦІЇ".

Видання відзначає найвідоміших українських новаторів і науковців - наших сучасників, які присвятили своє життя нелегкій почесні і надзвичайно цікавій справі вінахідництва.

Бажаємо Валерію Івановичу подальших творчих та наукових здобутків, міцного здоров'я та довголіття!

З повагою колектив кафедри ТПЗ!

* * * * * * * *

У ВНТУ — ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

У суботу 18 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті — День відкритих дверей
Вінницький національний технічний університет запрошує абітурієнтів, їхніх батьків та всіх охочих 18 жовтня на День відкритих дверей!
Початок о 10 годині 30 хвилин в актовій залі імені Романа Кігеля навчального корпусу №1 за адресою Хмельницьке шосе, 95
У програмі заходу:
Зустріч із керівництвом університету та представниками інститутів. Роз’яснення специфіки навчання, перспективи працевлаштування після закінчення нашого вишу.

* * * * * * * *

21 лютого 2014р. Сьогодні у нашому виші відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів та студентів «Інноваційне забезпечення сталого розвитку України в контексті інтеграції до Європейського Співтовариства». Докладніше.

* * * * * * * *

14 Лютого 2014р. Прийміть щирі сердечні вітання зі святом закоханих, святом кохання.

Бажаємо закоханим більше весни, а тим хто шукає – кохання знайти. Нехай ваші серця завжди будуть наповнені любов’ю, а життя сповнене яскравими подіями.

* * * * * * * *

20 Листопада 2013р. на кафедрі ТПЗ відбувся захист магістерських кваліфікаційних робіт студентів денної форми навчання. Захист робіт відбувся згідно графіку.
Вітаємо магістрантів з успішним захистом магістерських кваліфікаційних робіт та бажаємо подальших успіхів у науковій роботі!

* * * * * * * *

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ!

З 30 жовтня по 30 листопада 2013 р. в тестовому режимі відкрито доступ до повнотекстової БД “Центр учбової літератури”.

Доступ до ресурсу з усіх АРМ університету та бібліотеки, підключених до Internet за адресою www.culonline.com.ua, використовуючи Логін: vntu та Пароль: library , (логін та пароль ввести у формі з правого боку сторінки, вгорі).
Видавництво ТОВ “Центр навчальної літератури” надає доступ до електронних версій книг. Колекція нараховує майже 800 книг з грифом МОН за різними тематиками : гуманітарні науки, природничі та технічні науки, правова література, економіка, фінанси та ін.

* * * * * * * *

VI Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні технології та перспективи розвитку автомобільного транспорту» відбулась 21 — 23 жовтня 2013 р.

* * * * * * * *

25 вересня у м. Вінниця на кафелрі ТПЗ відбудеться міжнародна Інтернет конференція за темою: «Проблеми довговічності матеріалів, покриттів та конструкцій»

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь.

Детальніше

* * * * * * * *  

У ВНТУ на кафедрі Технології підвищення зносостійкості створено Центр електронної мікроскопії та спектрального аналізу матеріалів. Центр оснащено електронним мікроскопом РЕМ-106 И та спектрометрами. В лабораторії ведуться дослідження з проблем матеріалознавства та діагностики матеріалів та конструкцій – нових, відновлених, зміцнених – а також визначення їх залишкових ресурсів та причин відмов. Студенти активно використовують мікроскоп для досліджень при виконанні бакалаврських та магістерських дипломних робіт. Молоді науковці кафедри вивчають за допомогою сучасного електронного обладнання структурні зміни у матеріалах деталей при різноманітних методах їх обробки та зміцнення.

* * * * * * * * 

ВІРНИЙ НАПРЯМ – «ЗВАРЮВАННЯ»

Стаття, студента групи 1ЗВ-07 ІнМТ Максима УКРАЇНЦЯ

АБІТУРІЄНТУ